لوله آلومینیوم

لوله آلومینیوم

لوله آلومینیوم به دلیل ویژگی های متفاوتی که نسبت به لوله های فولادی دارد ، کاربرد متنوعی در صنایع دارند. اولین مزیت لوله آلومینیوم نسبت به لوله فولادی، وزن سبک آن است که باعث افزایش کاربرد آن در صنعت هوافضا می شود. ویژگی های مهم دیگر لوله آلومینیوم ،شکل پذیری مناسب و مقاومت به خوردگی بسیار خوب آنها می باشد.

لوله آلومینیوم به دلیل رسانایی الکتریکی و همچنین انتقال گرما در صنایع مختلفی از جمله صنایع هوا فضا، ساختمان سازی، صنعت خودرو، ساخت لوازم خانگی و… مورد استفاده قرار می‎گیرند.

قیمت فروش لوله آلومینیوم در شرکت پیشرو آلومین نسبت به سایر شرکت ها با توجه به کیفیت خوب این لوله ها بسیار مناسب می باشد. شما مشتریان محترم می توانید با انتخاب هریک از انواع لوله آلومینیوم در صورت تمایل جهت خرید لوله آلومینیوم اقدام نمائید.

لوله هاي آلومينيومي بر حسب کاربرد و مصارف آن در صنايع مختلف، در سايز ها، ضخامت ها و آلياژهاي مختلف توليد و عرضه ميگردند. در انتخاب هر يک از موارد فوق اعم از سايز،ضخامت و آلياژ لوله هاي آلومينيومي، توجه به کارکرد و کاربري مقطع از اهميت بسزايي برخوردار است چراکه هر يک تاثير متفاوتي بر رفتار مقاطع آلومينيومي خواهد داشت.

یکی از پروفیل های پر کاربرد لوله آلومینیوم ها هستند که با قطر ها و ضخامت های متفاوت موجود می باشند ولی مشتریان لوله های با ضخامت 5/1 میلیمتر تا 2 میلیمتر را خواستارند.

البته بسته به نوع فعالتی که انجام می دهند متفاوت است و هرچه قطر لوله افزایش یابد ضخامت نیز باید متناسب با آن باشد و مثلا لوله هایی که قطر آنها بالا بوده و ضخامت پایین تری دارن قالب آنها حساس تر است و در مواردی نیز امکان ساخت قالب برای آنها وجود ندارد و مهندسان طراح با توافق خود مشتری نقشه ان را تغییر می دهند تا به یک حالت مطلوب برسانند.

لوله آلومینیوم براي سوخت رساني وانتقال روغن درموتور هواپيما بدليل سبك بودن وهمچنين درواحدهاي صنايع شيميايي و درمحيط کارخانه گازهايي مثل آلروآمونياك يا انيدريدسولفورو ورسانيدن هواي خشك به دستگاههاي ابزاردقيق کاربرد دارد.

درباره pishro-alumin

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *