میلگرد آلومینیوم

میلگرد آلومینیوم

میلگرد آلومینیوم، میله فلزی می باشد که عنصر اصلی آن آلومینیوم است و بنا بر نیاز به ویژگی های مختلف، دارای عناصر آلیاژی مختلفی در آن است. میلگرد آلومینیوم از آلیاژهایی ساخته شده که در حدود 90 تا 95 درصد آن از عنصر آلومینیوم و مابقی آن بنا به خواص مکانیکی و الکتریکی مورد نیاز و بهبود آنها مانند استحکام، مقاومت به خوردگی، رسانایی جریان الکتریکی و رسانایی جریان گرمایی از عناصر آلیاژی دیگر تشکیل شده اند.

از میلگرد آلومینیوم در صنايع ساختماني ، دريايي ، نظامی و هوا فضا استفاده مي گردد.

تنوع آلیاژ و سایز های میلگرد آلومینیوم موجود در انبار شرکت پیشرو آلومین این امکان را برای شما فراهم می کند که بدون محدودیت مقدار و در حداقل زمان و هزینه به میلگرد آلومینیوم مناسب دسترسی پیدا کنید.

قیمت میلگرد آلومینیوم با در نظر گرفتن هزینه های تولید و آلیاژهای مورد استفاده متفاوت می باشد.روش های مختلفی را برای ساخت میلگرد آلومینیوم استفاده می کنند و تولید میلگرد باید دارای استاندارد باشد و کیفیت آلیاژ بررسی شود ، استانداردهای هر کشور باید کنترل شود و با توجه به آن استانداردها تولید شود.

آلومینیوم یک فلز نقره ای با چگالی کم است که در صنایع متنوعی مورد استفاده قرار میگیرد. نوع غیر آلیاژی آن هادی بوده که در اکثر مواقع در برابر خوردگی مقاوم می باشد و از سطح استحکام متوسطی برخوردار است.

میلگرد آلومینیوم و آلیاژهای آن، مصالح سبکی هستند. استحکام میلگردهای آلومینیوم را میتوان با افزودن عناصر آلیاژی مناسب نظیر مس، منگنز، منیزیم و غیره و متعقاباً با عملیات حرارتی، تقویت کرد. در انتخاب میلگرد آلومینیوم لازم است قطر و طول میلگرد، تعیین شود. در صورت استفاده از آلیاژهای آلومینیوم حتماً باید شماره استاندارد آلیاژ مورد نظر ذکر گردد.

درباره pishro-alumin

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *